Kapat

2019 Survivor yarışması ne zaman başlayacak

2019 Survivor yarışması ne zaman başlayacak

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor, 13. sezonuyla geri dönmek için gün sayıyor. Bu sene Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak olan yarışmanın yayın tarihi de kesinleşti.

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor, 13. sezonuyla geri dönmek için gün sayıyor. Bu sene Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak olan yarışmanın yayın tarihi de kesinleşti. TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı Survivor 2019, Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak. Daha önce de 2006 yılında iki ülke takımları birbirleriyle yarışmıştı.

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde Survivor'ın başlayacağı tarihi açıkladı. Survivor Türkiye-Yunanistan 2 Şubat Cumartesi günü ekranlarda olacak.

Survivor'da yarışacak isimler ise halk oylaması ile belli olacak. Açıklanan 30 aday arasında seyircilerin MasterChef yarışmasından tanıdığı Hakan Kanık da var.

İŞTE SURVİVOR 2019 ADAYLARI

Seda OCAK, Büşra YALÇIN, Müzeyyen Seren BAYÜLKEN, Atakan IŞIKTUTAN, Emin GÜNENÇ, Erdem EKŞİOĞLU, Emre DURAK, Kader KARAKAYA, Buse AKAR, Asil CENGİZ, Kaan KAZGAN, Özgür ÖZDEMİR, Azim Kaan GÜVENİLİR, Okay KÖKSAL, Hikmet TUĞSUZ, Ecem ONARAN, Halim BAYDUR, Sami LEVİ, Hakan KANIK, Melisa EMİRBAYER, Yusuf KARAKAYA, Serpil UZUNÇAVDAR, Sinem KILIÇ, Burak YURDUGÖR, Sıla Rümeysa ÖLÇEK, Simge OLÇUN, Begüm GÜVEN, Bora EDİN, Sude BURCU

Etiketler : survivor2019 survivor

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)