Kapat

Aslan Burcu 2015 Falı

Aslan Burcu 2015 Falı

Sevgili Aslan burcu, 2015 yılında daha önce yaşamadığınız olaylar yaşayacak ve tatmadığınız tecrübeleri tadacaksınız. İletişim, sosyal hayat, eğitim ve iş hayatınızda değişim, zorluklar ve aksilikler söz konusu olabilir.

Sevgili Aslan burcu, 2015 yılında daha önce yaşamadığınız olaylar yaşayacak ve tatmadığınız tecrübeleri tadacaksınız. İletişim, sosyal hayat, eğitim ve iş hayatınızda değişim, zorluklar ve aksilikler söz konusu olabilir. Sahip olduğunuz enerjiyi en iyi seviyede kullanmaya çalışın ve asla motivasyonunuzun düşmesine izin vermeyin. Kardeşi olan Aslanlar, 2015 yılında kardeşiyle birlikte iş yapabilir ya da var olan iş'te zorluklar yaşayabilir. İş konusunda size fazlasıyla yardımcı olacak ve kariyerinizi çok önemli noktalara taşıyacak projeleriniz var ise, bu yıl içerisinde projelerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazanan Aslanlar var ise, 2015 yılında dikkatli olmalısınız. Rakiplerinizin saldırısına maruz kalabilirsiniz. Tüm bilgilerinizi yedeklemeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Ayrıca sosyal yaşantınızda da birtakım gerginlikler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızın verdiği bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz ancak aldığınız bilgilerin doğruluğunu teyit etmelisiniz.

Aslan burcu, 2015 yılının bazı dönemlerinde aile açısından sıkıntı yaşayabilir. Geride bıraktığımız süreç içerisinde çözüme kavuştuğunu düşündüğünüz sorunlar, 2015 yılın bazı dönemlerinde tekrar gündeme gelebilir. Aile ilişkilerinizi yapılandırmak ve düzene sokmak için sabırlı olmalısınız. Satürn, bu konularda size yardımcı olacaktır. Kendinizi açıklama konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. İçinizde güzel şeyler olabilir ancak bu dönem içerisinde içinizi, dışarıya istediğiniz şekilde yansıtamayabilirsiniz. Yine de gecikmeler ve zorlanmalarla karşılaşacağınızı unutmamalısınız. Ev almak ya da satmak istiyorsanız, biraz daha beklemenizde fayda var.

2015 yılında Aslan burcu insanları hayatlarının bazı kısımlarına çeki düzen verme fırsatlarıyla karşılaşacak. İhtiyaçlarınız konusunda elemeler yapabilir, gerçek ihtiyaçlarınızı daha üst noktalara taşıyabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde, daha önce kaçırdığınız için pişman olduğunuz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Nisan 2015'ten sonra Aslan burcu insanları için beklenmedik, ani gelişmelerin gündeme gelme olasılığı oldukça yüksek. Nisan ayından sonra iletişim yönünüzü daha fazla kullanmak zorunda kalacaksınız. Varsa, kardeşlerinizle ilgilenmeniz, onlarla ilgili sorunların çözüme kavuşması için çaba harcayabilirsiniz. Ev yaşantınız konusunda da birtakım değişiklikler yaşanabilir. Evinizi değiştirebilir ya da tadilat yaptırabilirsiniz.

Aslan Burcu, 2015 yılının Nisan ayından sonra sosyal olarak daha aktif olacak. Arkadaş çevreniz genişleyecek, finansal açıdan daha kazançlı olacak ve bu sayede ümitleriniz artacak. Bazı konularda, ailenizden ya da çevrenizden destek bekliyorsanız, beklediğiniz desteği bu dönem içerisinde alabilirsiniz. Dileklerinizin gerçekleşme olasılığı oldukça yüksek olacak. Sosyal çevrenizin ya da yakın arkadaşlarınızın, hayat ve iş konusundaki bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ve rahat ifade edebileceksiniz. İşle ilgili önemli kararlarınız var ise, 2015 yılında gerçekleşmesi için çok fazla çaba harcayabilirsiniz. Yine de rahat olmalısınız. Temmuz 2015'ten sonra Aslan burcu için şans ve bereket söz konusu.

Aslan burcu, 2015'te güzel günler ve mutlu haberler var ancak öncesinde sıkıntılı ve dikkat etmeniz gereken süreçler var. Bu dönem içerisinde yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeyip, hiç istenmeyen kilolar alabilirsiniz. İnatçılığınız artacak, tembel olacak ve fazlasıyla iyimser bakış açısına sahip olacaksınız. Alacağınız fazla kilolardan kurtulmak için düzenli yürüyüşler yapabilir ya da hiç kilo almamak adına yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edebilirsiniz. Sıkıntı yaşayacağız konular bunlar. Sizi mutlu edecek ve heyecanlandıracak gelişmeler başlangıçlar ve fırsatlar konusunda olacak. Aşk hayatınızda da şanslı olacaksınız. Hayata karşı bakış açınız değişecek ve daha iyimser olacak. Maddiyat konusunda da güzel gelişmeler yaşanacak.

2015 yılı, Aslan burcu için araştırmacılıkta getirecek. Felsefi ve dini konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda, yakın çevrenizden yardım alabilirsiniz. Size doğru bilgileri verecek kişiler olabilir çevrenizde. Aslan burcu, lüksüne ve rahatına en düşkün burç olarak dikkat çeker. 2015 yılında bu isteğiniz daha da artacak. Bu, maddi olarak gereksiz harcamaları da beraberinde getirebilir.

Aslan burcu 2015 yılında, sağlık açısından koruma altında olacak ve olumlu gelişmeler yaşayacak. Var olan sağlık sorunlarınızı, bu dönem içerisinde çözüme kavuşturabilir, size fayda sağlayacak tedavilere başlayabilirsiniz. Seyahat konusunda da bolluk var. Sürekli olarak şehir dışına ve hatta yurtdışına çıkma ihtimaliniz gündeme gelebilir. 2015 yılında Aslan burcu insanlarının kişisel farkındalığı artacak. Kişisel olarak olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Ekim 2015'ten sonra da Aslan burcu insanları için bol seyahat ve yabancı kişilerle ilişkiler gündeme gelecek. Aynı zamanda ithalat, ihracat, uluslararası ilişkiler, hukuksal konular, pazarlama, alım ve satım konuları da etki altında olacak. Özellikle hukuksal açıdan bir gelişme bekliyorsanız, 2015 yılında istediğiniz gelişmelere sahip olabilirsiniz. İş arayan ya da farklı meslek hayatına yönelmek isteyen Aslanlar için de güzel gelişmeler söz konusu olacak.

Etiketler : Aslan Burcu 2015 Falıaslan burcuburçlar

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)