Kapat

Başak Burcu 2015 Falı

Başak Burcu 2015 Falı

Sevgili Başak burcu, 2015 yılında Satürn ev, iş ve maddi konularda burcunuzu etkiliyor olacak. Aldığınız etki, belirtilen alanlarda birtakım sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. İş, ev ya da aşk hayatınıza odaklanmakta zorlanabilirsiniz.

Sevgili Başak burcu, 2015 yılında Satürn ev, iş ve maddi konularda burcunuzu etkiliyor olacak. Aldığınız etki, belirtilen alanlarda birtakım sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. İş, ev ya da aşk hayatınıza odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Var olan enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Mayıs 2015'e kadar olan süreçte, sahip olduğunuz maddi gücün size yetersiz geldiğini hissedebilirsiniz. Ödeme beklediğiniz konularda da gecikmeler yaşanabilir, maddi ayarlamalarınızı bu durumu göz önünde bulundurarak yapın. Parasal açıdan yaşayacağınız olumsuzluklar, zihinsel olarak çok fazla düşünceli ve yorgun olmanıza neden olabilir. Yanlış ve gereksiz adımlar atabilirsiniz, dikkatli olun. Yatırım yapmak isteyen Aslanlar, Mayıs 2015'ten sonra yapmayı tercih edebilirsiniz.


Satürn, Başak burcunu Mart 2015'ten sonra daha fazla etkileyecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve dostlarınız ya da varsa kardeşleriniz konusunda birtakım yapılanmalar söz konusu olabilir. Özellikle bu alanlar, birçok testten geçecek. Daha önce attığınız adımların ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu bu dönem içerisinde fark edebilirsiniz. Sizden yaş olarak büyük olan kişilere, kendinizi ifade etme zorunluluğunda hissedebilirsiniz.


Başak burcu 2015 yılında, daha önce başlattığı fakat tamamlayamadığı işleri bitirme fırsatı yakalayabilir. Bu konuda mükemmel bir yıldayız. Yönetimsel işlere daha yatkın olacaksınız. Bu konuda, iş ve ev hayatınız dikkat çekici oluyor. Daha önce yaptığınız işleri düzeltme fırsatınız da olacak. Hem maddi hem de manevi hesapları gözden geçirmenin tam zamanı.


2015, Başak burcu için tatil, seyahat ve iş gezilerini de getirebilir. Özellikle sık sık gittiğiniz yerlere daha fazla gidebilir ya da bazılarınız yeni yerler keşfetmeye başlayabilir. Zaman zaman içe dönük bir karakter sergileyeceksiniz. Paylaşımlarınız konusunda kısıtlayıcı olabilirsiniz. Bu konuda çözüm arayışına girmeniz gerekiyor. Nisan 2015'ten sonra, özellikle finansal açıdan keyifli ve sevindirici haberler alacaksınız. Yaptığınız işleri daha rahat piyasaya sürebilir, projelerinize yeni destekçiler bulabilirsiniz. Yalnız tüm bunların gerçekleşmesi için daha fazla çaba sarf edecek, var olan iş yükünüzü artıracaksınız. Yüksek miktarda para kazanma ihtimaliniz de var.


2015 yılında hayatınızın bazı bölümlerinde gelişmeler yaşanacak. Özellikle hukuksal konular, satış, pazarlama, promosyon, tanıtım ve reklam konularında etki altında olacaksınız. Yine bu dönem içerisinde bol bol yolculuk yapabilirsiniz. Yaptığınız yolculuklar iş, eğitim, aşk veya aileden kaynaklı olabilir. Sorun yaşadığınız kısımlarda önemli gelişmeler yaşanacak. İş arayan Başak burcu insanları, 2015 yılında çok büyük ve köklü bir şirkette işe girme fırsatı yakalayabilir. Temmuz 2015'ten sonra, Başak burcu insanları için şans ve bereket üst noktalara ulaşacak. Aynı zamanda içinizi sıkacak dedikodularla da karşılaşabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar konusunda dikkatli olmalısınız.


Başak burcu, 2015 yılında ruhsal anlamda araştırmalara fazlasıyla yönelebilir. Bu konuda doğru düşüncelere sahip kişilerden önemli destekler alabilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi geliştirme fırsatlarını yakalayacaksınız. Jüpiter'in etkileri, 2015 yılında fiziksel olarak yaşanmayacak. Duygusal, ruhsal ve psikolojik açıdan değişim göstereceksiniz. Büyüme ve olgunluk gösterme sürecindesiniz. Zaman zaman yalnız kalmak isteyeceksiniz. Bu durum sizi istemediğiniz anlarda depresifliğe sürükleyebilir.


Ekim 2015'ten sonra ortaklaşa kazançlar, miraslar ve diğer kişilere ait maddi güçler konusunda gelişmeler yaşanacak. Bazı durumlarda, pek çaba sarf etmeseniz dahi belirli ölçüde maddi kazanç sağlayabileceksiniz. Borç ve alacak konularında da şanslı olacaksınız. Bu dönem içerisinde, bilgi açısından kendinizi geliştirecek, daha iyi iletişim kurabileceksiniz. Ekim ayından sonra ortağınızın veya eşinizin maddi olanaklarını kullanabilirsiniz. Bütçeniz artacak ancak siz bunu en iyi şekilde kullanmalısınız. Birikim yapmanız size zarar verecek bir durum değil. Maddi anlamda açığınız var ise, 2015 yılında kapatabilirsiniz.


Başak burcu, 2015 yılının Ekim ayından sonra beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere hazırlıklı olmalı. Neredeyse yılın tamamında seyahat açısından yoğun olacaksınız. İletişim seviyeniz yükselecek ve özellikle ikili ilişkiler konusunda şanslı olacaksınız. İletişim için tüm teknolojiyi kullanabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde ev değişikliği veya tadilat konuları gündeme gelebilir.

Etiketler : Başak Burcu 2015 Falıbaşak burcuburçlar

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)