Kapat

Terazi Burcu 2015 Falı

Terazi Burcu 2015 Falı

Sevgili Terazi Burcu, 2015 yılında Mars burcunuzda geri harekette olacak. Bu etki, hem gecikmeler hem de aksaklıkları bir arada yaşamanıza neden olabilir. Enerjiniz zaman zaman azalacak ve kendinizi güçsüz hissedeceksiniz.

Sevgili Terazi Burcu, 2015 yılında Mars burcunuzda geri harekette olacak. Bu etki, hem gecikmeler hem de aksaklıkları bir arada yaşamanıza neden olabilir. Enerjiniz zaman zaman azalacak ve kendinizi güçsüz hissedeceksiniz. Yıl içerisinde sürekli olarak dinlenmek isteyecek ve tam anlamıyla yatağa bağlı bir şekilde kalmak isteyeceksiniz. Kendinizi düşüneceksiniz ve bu durum da çevrenizin sizi bencil olarak tanımlamasına neden olabilir. Özellikle Mayıs 2015'e kadar fazla hırslı olmayacak, bencil olacaksınız. Bayan Teraziler, fiziksel olarak değişim yapmak istiyorsanız, değişimi Mayıs ayından sonraya erteleyebilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde yaşanacak ufak tefek kazalara da hazırlıklı olmalısınız.

Satürn ise Temmuz 2015'e kadar Terazi burcunu etkiliyor olacak. Öz kaynak, bütçe, sahip olduğunu eşyalar ve finansal durumunuz etki altında olacak. Ortak işler konusunda yavaşlamalar söz konusu olabilir. Beklediğiniz ödemeler ve kazançlar konusunda aksaklıklar yaşanabilir, bütçenizi buna göre ayarlamalısınız. Sizin için aslında neyin önemli olduğunu belirlemelisiniz. Bu dönemde lükse kaçmayın, ihtiyacınız olan şeylere yönelin. Var olan kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Kaynaklarınız açısından son derece açık biriyseniz, Temmuz 2015'e kadar daha az paylaşımda olmayı öğrenmelisiniz. Nisan 2015'ten sonra, fazlasıyla romantik ve duygusal olacaksınız. Yalnız olan Terazi burcu insanları için güzel gelişmeler olacak. Ayrıca fazla kilolarından kurtulmak isteyen Teraziler için de en uygun dönemler, Nisan 2015'ten sonra.

Terazi burcu 2015 yılında daha önce başlattığı işleri devam ettirebilir. Yarım bıraktıklarınızı tamamlama, tamamladıklarınızda eksikleri görme açısından güzel bir dönem olacak. Tüm proje ve girişimleriniz, 2015 yılında en iyi seviyelerine ulaşacak. Zaman zaman kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. Bu davranışı çevrenize yansıtmamaya çalışın. Var olan enerjinizi, aslında gerekli olan noktaya odaklamada sorun yaşayabilirsiniz. Motivasyon sorunu yaşayacaksınız.

Terazi burcu, 2015 yılının Nisan ayından sonraki sürecinde ortağının, eşinin ya da diğer kişilerin maddi imkânlarıyla yakından ilgilenebilir. Nisan ayından sonra, parasal konularda yetenekli olacaksınız. Beklemediğiniz yerlerden ya da çok fazla enerji harcamadan maddi gelirler elde edebilirsiniz. Kredi, miras, borç, alacak ve verecekler konusunda olumlu etkiler alacaksınız. Söz konusu parasal konular olduğunda iletişim seviyeniz üst noktalara ulaşacak ve daha başarılı olacaksınız. Yine bu dönem içerisinde harcamalar konusunda bir denge kurmalısınız. Ortağınızın ya da eşinizin maddi gücünü kullanma ihtimaliniz oldukça yüksek.

2015 yılında Terazi burcu insanları iyi para kazanacak ancak iyi de harcayacak gibi görünüyor. Özellikle daha önce yaptığınız borçlanmalar, 2015 yılında canınızı sıkabilir. Temmuz 2015'ten sonra daha bereketli, daha şanslı ve talihli olacaksınız. Sosyal hayatınız genişleyecek, yeni arkadaşlar edinecek ve farklı çevrelere sahip olacaksınız. Tanışacağınız kişiler eğer iş sahibiyseniz, iş hayatınıza önemli etkilerde bulunacak. Okuyan kişiler, yeni tanıştıkları kişilerden yeni bilgiler alabilir. Hedeflerinize ve ideallerinize ulaşma konusunda çok şanslı olacaksınız.

2015 yılında hem sosyal çevreniz hem de aileniz size daha ılımlı yaklaşacak. Partneriniz var ise, bu dönem içerisinde size daha sahiplenici davranabilir. Bu dönem içerisinde grup çalışmalarında daha aktif olabilirsiniz. Ön planda olacak, ilerlemeler konusunda liderlik yapabileceksiniz. Sosyal çevrenize karşı bakış açınız değişebilir, daha felsefi bakış açısına sahip olabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde yabancı kişilerle tanışabilir, hem iş hem de aşk konusunda yakınlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla güzel başlangıçlar yapacak ve girişimlerde bulunacaksınız. Girişken olmanız, özellikle maddi açıdan size gelirler sağlayabilir.

Terazi burcu 2015 yılında çok büyük organizasyon ve toplantıların içine girebilir. İş arayan ya da bu tarz toplantı ve organizasyonlar için organizatörlük yapan kişiler şanslı olacak. Ekim 2015'ten sonra ortaklık, ilişkiler, evlilik ve sağlık konusunda etki altında olacaksınız. Yaptığınız başlangıçlar, sözleşmeler ve anlaşmalar da bu etki altında olacak. Bazı Terazi burcu insanları, bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir. Bazılarınız da iş konusunda çok önemli anlaşmalar yapabilir. Özellikle ilişkiniz için tamam ya da devam düşüncesinde olacaksınız. Size zarar veren evliliğiniz, birlikteliğiz ya da ortaklığınız var ise, 2015 yılında istediğiniz noktayı koyabilirsiniz. Tam aksine hem ortaklığınız hem de ilişkiniz iyi gidiyorsa, bu yıl daha üst seviyelere taşımak adına girişimler yapabilirsiniz.

Ekim ayının sonlarından sonra özellikle gelir ve giderler konusunda dengeli olmalısınız. Finansal konular çok fazla ön planda olacak. Bütçenizi yeniden değerlendirmeye almalısınız. Kazancınız konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız, 2015 yılında beklenmedik gelişmeler ve sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde aklınızda olmayan, beklemediğiniz harcamalar da yapabilirsiniz. Kendinize yeni kazanç kapısı yaratmak istiyorsanız, istekleriniz yerini bulabilir. Kısaca; 2015 yılı iki farklı devreden oluşuyor. İlk olarak durağan bir devre yaşanacak ancak ikinci devrede hayatınız hareketlenecek, iş konusunda fırsatlar karşınıza çıkacak ve sosyal hayatınızda daha da aktif olacaksınız!

Etiketler : Terazi Burcu 2015 Falıterazi burcuburçlar

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)