Kapat

Akrep Burcu 2015 Falı

Akrep Burcu 2015 Falı

Sevgili Akrep burcu, 2015 yılında yavaş hareket eden gezegenlerin etkileri sizi fazlasıyla zorlayacak. Özellikle Temmuz 2015'e kadar bu zorluklarla savaş içerisinde olacaksınız.

Sevgili Akrep burcu, 2015 yılında yavaş hareket eden gezegenlerin etkileri sizi fazlasıyla zorlayacak. Özellikle Temmuz 2015'e kadar bu zorluklarla savaş içerisinde olacaksınız. Yine de gözünüz kormasın, Temmuz ayından sonra son derece başarılı ve şanslı olacaksınız. Mayıs ayına kadar da sağlığınız önemli olacak. Vücudunuzun direnci düşüşte olacak. Ayrıca sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler aşk, iş veya aile konularında size zorlanmalar yaşatabilir. Gizli kapaklı işlerden uzak durmanızda yarar var. Aksi halde çevrenizdeki insanları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde yalnız kalmak istemeniz muhtemel bir durum.

2015 yılının bazı dönemlerinde realist olmaktan uzak kalacak, daha fazla hayalci olacaksınız. Düşünceli ve mantıklı hareket edin, boş işlerden olabildiğince uzak durun. Bu yıl çok iyi işlerin altına imza atacaksınız ancak beklediğiniz takdiri görememiş olmanız canınızı sıkmasın. Mayıs 2015'e kadar, daha önce yaptığınız işleri analiz edebilir, varsa hataları bulup çözüme kavuşturabilirsiniz. Rüyalar, bilinçaltı ve psikoloji bu dönem içerisinde sizi meşgul edebilir. Ruhsal açıdan kendinizi çok fazla stresli hissedebilirsiniz.

Satürn, Akrep burcu insanlarını 2015'in Temmuz ayına kadar olan sürecinde etkiliyor olacak. Bu durum açıkçası ruhsal açıdan sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Depresif ve melankolik ruh haline sahip olabilirsiniz. Bu durum iş hayatınıza yansıdığında, güvensizlik yaşayacak ve kaydetme korkusu sizi saracak. Bu dönem içerisinde, fiziksel açıdan değişiklik yaşamak isteyenler için de güzel fırsatlar var. Özellikle dış görüntünüzde değişikliğe gidebilirsiniz.

2015 yılında var olan yeteneklerinizi en iyi şekilde ve size maddi kazanç sağlayacak şekilde kullanmalısınız. Bu konuda sabırlı olmalı ve aceleci davranışlardan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Çok fazla emek harcayacak ancak sonucunda mutlaka emeğinizin karşılığını alacaksınız. Bu dönem içerisinde daha bireysel çalışmalara yönelecek, kendinizi eleştirmeye başlayacaksınız. Bu durum, kişisel gelişiminiz açısından size fayda sağlayacaktır. 2015 yılında, daha önce başlattığınız ancak yarım kalan işleri tamamlama fırsatı yakalayacaksınız.

Yalnız olan Akrep burcu insanları, 2015 yılında partnere ihtiyacınız var mı, yok mu buna karar vermelisiniz. Bizim önerimiz; bu kadar düşünceli ve bol çabalı dönemde yalnız olmanız, karamsarlığa sahip olmanıza neden olabilir. Yeni bir ilişki başlatabilir ya da ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Evli olan Akrepler, eşinizle daha fazla paylaşımda olmaya çalışın, sizi mutlu edecek, motivasyonunuzu üst seviyelere taşıyacak paylaşımlarda bulunmaya çalışın. Yine bu yıl içerisinde, geçmişte kalan ve unuttuğunuz bir konuyla tekrar karşı karşıya kalabilirsiniz.

Nisan 2015'te, Terazi burcunda yaşanacak gelişmeler iş, ortaklar, çalışma arkadaşları, kişisel gelişim, sağlık ve rutin işler konusunda etkilerde bulunabilir. İş yeriniz, iş arkadaşlarınız ya da mesleğiniz konusunda birtakım değişiklikler meydana gelecek. Meslek hayatınızda üstlerinizden gelen emirle görev değişikliği yapabilirsiniz. Bu durumu soruna dönüştürmemeye çalışın ve üstlerinizle aranızı en iyi seviyelerde tutmaya çalışın. İş hayatınızdaki sorumluluk artacak, daha fazla çaba harcayacak ancak hemen beklediğiniz karşılığı alamayacaksınız. Yine bu dönem içerisinde sağlığınız daha iyi seviyelere ulaşacak ve dikkatli olduğunuz sürece sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Size zarar veren alışkanlıklarınız var ise, 2015 yılında bunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Temmuz 2015'te, Jüpiter Aslan burcuyla etkileşime geçecek. Bu etkileşim size şans, bolluk ve bereket getirecek. Özellikle iş ve kariyeriniz açısından son derece şanslı olacak, istediğiniz destekleri almaya başlayacaksınız. İşinizi büyütebilir, iş dünyasında tanınabilir, toplumsal olarak daha iyi çevrelere sahip olabilirsiniz. Kendi işini yapan Akrepler, maddi gelirini artırabilir, işini daha iyi çevrelere yayabilir. Bazı Akrep burcu insanları, 2015 yılında yeteneklerini doğru kullandığı takdirde ünlü olma şansını da yaratabilir.

Akrep burcu, 2015 yılının Temmuz ayından sonra özellikle iş konusunda çok fazla çaba harcamak zorunda kalmayacak. İstediklerinizin kendiliğinden gelişme olasılığı oldukça yüksek. Tecrübeleriniz artacak, iş dünyası açısından daha bilgili olacaksınız. Yine bu dönem içerisinde işten kaynaklı seyahatler gündeme gelebilir. Bazılarınız bol bol yurtdışına çıkabilir. 2015 yılında hayatınız, gelebileceği en iyi seviyeye yükselebilir. Tabii ki adımlarınızı dikkatli ve mantıklı attığınız takdirde. Öz kaynak açısından artış yaşanabilir.

Ekim 2015'in başlarından itibaren iş hayatınız ve çalışma ortamınız etki altında olacak. Kişisel olarak kendinizi daha fazla geliştirebilir, sağlığınız konusunda sıkıntı varsa, çözüme kavuşturabilir, günlük rutin işlerin değişmesini sağlayabilirsiniz. Kurumsal veya bireysel olarak iş hayatına devam eden Akrepler, 2015 yılında güzel değişimler yaşayacak. Yeni projeler üretebilir ya da var olan projelerinizi daha iyi noktalara taşıyabilirsiniz. Yine de iş yükünüzün artacağını bilmelisiniz. Herhangi bir şirkette çalışan Akrep burcu insanları, çok fazla işin altına girmelerine rağmen bekledikleri takdiri alamayabilirler, bu durum canınızı sıkmasın. Siz aynı tempoda çalıştığınız sürece, mutlaka ön plana çıkacaksınız.

2015, Akrep burcunun sağlığı açısından pek sıkıntı yaratmayacak. Özellikle Ekim ayından sonra fiziksel olarak görüntünüzü değiştirebilirsiniz. Kilo vermek isteyenler için de güzel bir yıldayız. Eşinizden ya da ortağınızdan kaynaklı stres altına girebilirsiniz, sakinliğinizi koruyun. Birliktelik konusunda da güzel gelişmeler yaşanacak. Aşk hayatınızda istemediğiniz yüklerden kurtulabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 2015 yılında, sürprizlere hazırlıklı olun!

Etiketler : Akrep Burcu 2015 Falıakrep burcuburçlar

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)