Kapat

Oğlak Burcu 2015 Falı

Oğlak Burcu 2015 Falı

Sevgili Oğlak burcu, 2015 yılının Mart ayına kadar olan döneminde iş, kariyer ve meslek yaşantınızda sizi zorlayan gelişmeler yaşanacak. İş hayatında da üst noktalara yükselmeyi bekliyorsanız, bu dönem içerisinde beklentilerinizi fazla yukarılarda tutmama

Sevgili Oğlak burcu, 2015 yılının Mart ayına kadar olan döneminde iş, kariyer ve meslek yaşantınızda sizi zorlayan gelişmeler yaşanacak. İş hayatında da üst noktalara yükselmeyi bekliyorsanız, bu dönem içerisinde beklentilerinizi fazla yukarılarda tutmamaya çalışmalısınız. Zaman zaman üstünüz ya da patronunuzla iş hayatınızda tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve tartışmalardan olabildiğince kaçın. Soğukkanlı kalmanızda fayda var. Yaptığınız her hata, ufakta olsa veya attığınız her adım göze batabilir. Bu nedenle arzu ettiğiniz ya da beklediğiniz terfinin gelmesi de zor. Ümidinizi yitirmeyin, 2015 yılının ilerleyen dönemleri istediğiniz gibi olacak.

İş değişikliği yapmak isteyen Oğlaklar için de uygun dönemlerde değiliz. Yapacağınız iş değişikliği, şuan çalıştığınızdan çok daha fazla çalışmanıza neden olabilir. Hem çok fazla enerji harcar hem de çok az tebrik edilirsiniz. Tüm bu etkiler, motivasyon konusunda sıkıntı yaşamanız için yeterli olacaktır. Yöneticiniz olan kişilerle aranızda gerginlik yaşanabilir ve hakkınızı istediğiniz şekilde savunamayabilirsiniz. Ya da tam tersi, sürekli olarak kendinizi savunma pozisyonunda görebilirsiniz.

Satürn, Oğlak burcunu Temmuz 2015'e kadar etkiliyor olacak. Hem sosyal hayatınız hem de arkadaşlıklarınız yapılanma içerisine girecek. Tam anlamıyla sorgulayıcı olacaksınız. Hayatınızda olan kişilerin, gerekli olup olmadığını ya da hayatınızdan çıkardığınız kişileri çok mu ani kararla çıkardığınızı düşünebilirsiniz. Zihniniz sürekli olarak karışık olacak. Bu nedenle özellikle sosyal gruplar içerisinde içine kapanık birey izlenimi bırakabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle projeler ya da aktiviteler başlatmak istiyorsanız, girişimleriniz konusunda daha dikkatli ve detaycı davranmalısınız. Satürn'ün etkilerden dolayı, hayatınıza giren yeni kişilerle ikili ilişkilerinizi geliştirmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Çok eski dostunuzla da bu dönem içerisinde bir araya gelebilirsiniz. Hatıralar yeniden canlanabilir. Yine bu dönem içerisinde hem sosyal hayatınıza hem de arkadaşlarınıza daha az zaman ayırabilir, aranıza belirli ölçüde mesafe koyabilirsiniz.

Nisan 2015'te hayatınızda var olan sorunları kolaylıkla halledebileceksiniz. Yine bu dönemde yeni iş teklifleri alabilir, üstlerinizle aranızı yapabilir ya da önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Katılacağınız toplantılarda öne çıkmanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilir, önemli kararlar alabilirsiniz. Bu dönem içerisinde siparişlerinizde, işlerinizde ya da yabancılarla ilgili konularda ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir.

Nisan ayından sonra aşk hayatınız renklenecek ve özel hayatınızdan çok daha fazla zevk alacaksınız. Yaratıcılığınız artacak, hobilerinize daha fazla vakit ayıracak ve mecera dolu aktvitelerde bulunacaksınız. Sanat dallarıyla, özellikle de tiyatroyla ilgilenenler hayatlarından daha fazla keyif alacak. Yeni hobiler, yeni aktiviteleri de beraberinde getirecektir. İletişim seviyeniz üst noktalara ulaşacak. İlişkiniz konusunda daha flörtçü olacak, ciddi birlikteliklerden olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Aşk, 2015 yılında hayatınızdan eksik olmayacak. Evli olan Oğlak burcu bayanları, çocuk sahibi olmak istiyorsanız doğru zamandasınız. Çocuk sahibi olanlar ise, bu dönem içerisinde çocuğunuza ya da çocuklarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız.

Oğlak burcu 2015 yılının Temmuz ayından sonra şans ve bolluk konusunda etkilerde olacak. Ortaklaşa kazançlar, miraslar, diğer insanların maddi olanakları ve nafaka gibi konular gündeme gelebilir. Ortağınızın, diğer insanların ya da eşinizin maddi imkanlarından 2015 yılı içerisinde daha fazla yararlanabilirsiniz. Özellikle kredi çekmek ya da borç almak istiyorsanız, bu dönem içerisinde fazlasıyla şanslı olacaksınız. Yine de dikkatli olmalı, ödeyemeyeceğiniz borçlanmaların altına girmemelisiniz.

Eğitimine devam eden ve burs almak isteyen Oğlaklar, 2015 yılında istekleriniz kolay bir şekilde gerçekleşebilir. İş hayatına atılmış olan Oğlaklar, istediğiniz yatırımları gerçekleştirebilirsiniz. Ortak işler açısından kazancınız artıyor. Eşinizin de maddi gelirinde artışlar yaşanacak. Ucu size dokunan tüm sorunların, 2015 yılında tek tek ortadan kalktığını göreceksiniz. Sponsorun gerekli olduğu bir iş yapıyorsanız, istediğiniz desteği alabiliceksiniz. Varsa borcunuz, beklenenden daha kısa sürede borcunuzu kapatabilirsiniz. Elinize yüklü miktarlarda para geçecek.

Ekim 2015'ten sonra hedefleriniz, geleceğe yönelik planlarınız ve projeleriniz etki altında olacak. Ayrıca ev, aile, yerleşim ve yaşam da bu etkiden nasibini alacak. Burcunuzun alacağı etki sayesinde, uzun süredir hayalini kurduğunuz şeyler gerçekleşebilir. İş değiştirebilir, ev değiştirebilir ya da farklı bir şehre taşınabilirsiniz. Geride kalan konularında, Ekim ayından sonra gündeme gelme olasılığı çok yüksek.

Oğlak burcu insanlarının sosyal hayatı, arkadaşlıkları ve çevresi Ekim 2015'ten sonra değişebilir. Yeni çevrelere ve yeni arkadaşlıklara sahip olabilirsiniz. Dostunuz olan kişilerle yeni projelere adım atabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde zaman zaman gergin olacaksınız ve bu durum hem aşk hayatınıza hem de aile hayatınıza yansıyabilir. Gergin olmanız, bitişler yaşanmasına veya kırgınlıklar yaşanmasına neden olabilir, dikkatli olun!

Etiketler : Oğlak Burcu 2015 Falıoğlak burcuburçlar

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)