Kapat

Kova Burcu 2015 Falı

Kova Burcu 2015 Falı

Sevgili Kova burcu, 2015 yılının Mart ayından sonraki döneminde bol bol seyahat yapacaksınız ancak dikkatli olmanız gerekiyor çünkü ufak tefek kazalara fazlasıyla açıksınız.

Sevgili Kova burcu, 2015 yılının Mart ayından sonraki döneminde bol bol seyahat yapacaksınız ancak dikkatli olmanız gerekiyor çünkü ufak tefek kazalara fazlasıyla açıksınız. Aynı zamanda yapacağınız seyahatlerde stresli ve gergin olmanızı gerektirebilecek gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz. Hukuksal konularda işlemleri olan Kovalar, bu dönem içerisinde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatına devam eden ve özellikle üniversitede olan Kovalar, zaman zaman stresli olabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda sıkıntılar yaşayacaksınız. Yılın ilk zamanlarında yaşanacak bu zorluklar, 2015 yılının tamamına ümitsiz bakmanıza neden olmasın. Temmuz 2015'ten sonra hayatınız daha da oturaklaşacak ve istediğiniz gelişmeler fazlasıyla sizin olacak. Bunun için gerekli olan tek şey, sabırlı olmanız.

2015'te Mars'ın etkisi felsefe, din ve hayatın anlamı üzerine yoğunlaşmanızı sağlayabilir. Zaman zaman motivasyon eksikliği yaşayacak, kendinizde gerekli olan enerjiyi bulamayacaksınız. Bu dönem içerisinde yakın olduğunuz kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz ve bunun sonucunda gerginlik yaşanabilir. Size fayda sağlayabilecek mevki sahibi ve güçlü kişilerle bir arada olacaksınız ancak gergin ve stresli olmanız, zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Planlarınızı kısa vadeli yapacak, günü kurtarmak adına harekete geçeceksiniz.

Satürn, Temmuz 2015'ten sonra Kova burcunu etkisi altına alacak ve özellikle iş konusunda ikilemler yaşanmasına neden olacak. Endişeli ve fazlasıyla kaygılı olacaksınız. Sürekli verdiğiniz kararlar konusunda kafanızda soru işareti olacak. Doğru yapıp yapmadığınızı sorgulayacaksınız. İş hayatınızda değişiklik yapabilirsiniz ancak bu dönem içerisinde yine kafanızda fazlasıyla soru işareti olacak. Sizden daha yüksek rütbede olan yöneticilerle aranızı iyi tutmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda grup çalışmasına daha fazla yatkın olmalı ve gelişmeler konusunda fazlasıyla sabırlı olmalısınız. Ciddiyetinizi koruyun ya da en azından toplumsal çevrede böyle bir izlenim yaratın. Temmuz 2015'ten sonra iş hayatınızdaki sorumluluklarınız daha da artacak ve yüksek tempoda çalışmak zorunda kalacaksınız. Herkes, sizden işinize odaklanmanızı ve başarılı olmanızı bekleyecek.

Kova burcu, 2015 yılının Temmuz ayından sonraki dönemde çok fazla seyahat yapabilir. Hem yurt dışına hem de şehir dışına yolculuklar yapabilirsiniz. Bu yolculuklar hem iş hem de aşk için olabilir. Kargo ve şipariş konularında sıkıntılar yaşanabilir. Özellikle parasal açıdan risklerden olabildiğince uzak durmaya çalışın. Bu dönem içerisinde modaya ve lükse çok fazla para harcayabilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınızda da yanlış anlaşılmalar ve alıngalıklar yaşanabilir. Yaşanabilecek her türlü durumu fazla büyütmemeye çalışın ve özenli davranın.

Nisan 2015'ten sonra gelecek planlarınız, hedefleriniz, ev hayatınız, aileniz ve büyükleriniz konusunda etki alacaksınız. Bu dönem içerisinde, uzun süredir hayata geçirmeye çalıştığınız planlarınızı hayata geçirebilir, istediğiniz fırsatlarla karşılaşabilir veya beklediğiniz maddi gelire sahip olabilirsiniz. Aynı durum aşk hayatınız için de geçerli olacak. Ev değişikliği ya da şehir değişikliği yapabilirsiniz. Aile hayatınızda daha önce yaşadığınız ve geride bıraktığınız sorun, Nisan 2015'te tekrar gündeme gelebilir. Evdeki kişi sayısında artış olabilir.

Şans, bolluk ve bereket gezegeni olarak bilinen Jüpiter, Temmuz 2015'ten sonra yedinci evinizle etkileşimde olacak. İkili ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar ve evlilik konusunda beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın bu kısımları, Temmuz ayından sonra daha da renklenecek. Bu dönem içerisinde önemli anlaşmalar yapacak ve başarılı olduğunuz takdirde çok iyi kazançlar elde edeceksiniz. Yalnız olan Kova burcu insanları, Temmuz 2015'ten sonra evliliğe adım atabilirsiniz, hazırlıklarınız yapın. Evli ya da birlikteliği olan kişiler, partnerinizden her anlamda beklediğiniz desteği alabilirsiniz.

Düşmanı olan Kova burcu insanları, düşmanlarınız bu dönem içerisinde size hiç bir anlamda zarar veremeyecek. Jüpiter, bu anlamda sizi koruyor olacak. Gizli düşmanlıkları, 2015 yılında açığa çıkartabilirsiniz. Mahkemesi olan Kova burcu insanları, istedikleri gelişmelere sahip olabilir. Yine bu dönem içerisinde hem ortağınızla hem de birlikte olduğunuz kişiyle bol bol seyahat edebilirsiniz. İlişkinizde zaman zaman kıskanç ve gereğinden fazla sahiplenici olabilirsiniz. Evli olan Kovalar, eşine maddi anlamda destek çıkabilir. Yalnız olan Kovalar için de uzun süreli birliktelik fırsatları olacak. İyimser tavırlara sahip olmalısınız.

Ekim 2015'ten sonra Koç burcunda yaşanacak gelişmeler, burcunuzu da etkileyecek. Eğitim konusunda istediğiniz gelişmelere sahip olabilir, öğrenmeye daha açık olabilirsiniz. Zihinsel olarak çok fazla faaliyet içinde olacaksınız. En önemlisi de her türlü iletişim konusunda üst seviyelere ulaşacaksınız. Sarf ettiğiniz sözlerle, fikirlerinizle ve davranışlarınızla hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda dikkat çekeceksiniz. Tüm bunlar, yeni iş fırsatlarına sahip olmanızı sağlayabilir, adımlarınızı buna göre atın.

2015 yılı içerisinde yapacağınız her seyahat önemli olacak. Sizi mutlu edecek, içinizi heyecanlandıracak bilgiler alabilirsiniz. Kitap yazan ya da web sitesi açmak isteyen Kovalar içinde şanslı dönemdeyiz. Yeni eğitime ya da kursa başlayabilirsiniz. Hayatınız hareketlenecek. Yeni bir dil öğrenmek isteyen Kova burcu insanları için de iyi bir yıldayız. Aldığınız her eğitim ve bilgiler, hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda size fazlasıyla yardımcı olacak! Sıkıntılı süreçten sonra, güzel gelişmelerin ve fırsatların yaşanacağı 2015 yılına hazır olmalısınız Kovalar!

Etiketler : Kova Burcu 2015 Falıkova burcuburçlar

Selin Temur Güven

Selin Temur Güven

1980 yılı Ağustos ayında İstanbul Kadıköy de doğdum. Halen öğrenciyim :)