Balık Burcu 2015 Falı

Sevgili Balık burcu, 2015 yılında ağır hareket eden gezegenlerin olumsuz etkilerini, yılın ilk aylarında fazlasıyla hissedeceksiniz. Yaşanacak ufak tefek sıkıntılar moralinizin bozulmasına ve stresli olmanıza neden olabilir.

print font small font big font
Balık Burcu 2015 Falı
Sevgili Balık burcu, 2015 yılında ağır hareket eden gezegenlerin olumsuz etkilerini, yılın ilk aylarında fazlasıyla hissedeceksiniz. Yaşanacak ufak tefek sıkıntılar moralinizin bozulmasına ve stresli olmanıza neden olabilir. Yeni yıla başlarken şunu unutmayın, sıkıntılı geçen her süreçten sonra güzel günler mutlaka gelir. Aşk, iş veya aile hayatınızda beklenen gelişmeler, 2015 yılının ilk 3-4 aylık döneminde gerçekleşmeyecek ancak ilerleyen dönemlerde bu durumun düzeldiğini rahatlıkla hissedebileceksiniz.

Balık burcu, 2015 yılında sizin olmayan maddi durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşanacak olumsuz gelişmeler, zaman zaman stresli ve gergin olmanıza neden olacak. Bu durum hem iş hayatınıza hem de özel hayatınıza olumsuz bir şekilde yansıyacaktır. Kimseyi kırmak ya da üzmek istemiyorsanız, daha sakin ve ılımlı olmalısınız. Sinirlerinizi başkalarından çıkarmak size fayda sağlamayacaktır. Sizin olmayan maddi kaynakları kullanırken ufak ama önemli eleştiriler alabilir, bazen de bu kaynakları kullanmakta zorlanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, Nisan 2015'ten sonra yapmalısınız. Alacağınız olumsuz yanıt, daha da sıkıntılı olmanıza neden olabilir.

Sevgili Balık burcu insanları, 2015 yılının bazı dönemlerinde ortaklarınızla kazandığınız paralarda gecikmeler ve sıkıntılar yaşanabilir. Acil paraya ihtiyacınız olduğunda maddi kaynak bulmakta zorlanabilir ve hatta borç almakta bile zorlanabilirsiniz. Alabildiğiniz borcu da kısa sürede ödeme sözü vererek almamalısınız. Yapacağınız tüm ödemelerde zorluklar yaşanacak. Nisan ayına kadar olan süreci en iyi şekilde geçirmeye çalışın. Birikimlerinizi ve harcamalarınızı buna göre yapın. Parasal açıdan çok fazla beklentiniz var ise, bu dönem içerisinde yaşanacak gelişmeler hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Balık burcu insanları primlerde, burslarda veya banka işlemlerinde sizi memnun etmeyecek gelişmeler yaşanabilir. Nisan 2015'e kadar olan dönem içerisinde büyük borçların altına kesinlikle girmeyin.

2015 yılının Nisan ayında daha verimli çalışmalar yapacak, araştırmalarınızın sonuçlarını en iyi şekilde alacaksınız. Kredi almak için çalışmalar ve başvurular yapabilirsiniz. Bu dönem içerisinde her türlü ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ortak işlerden elde ettiğiniz gelirler daha da artacak. Primler, burslar ve alacaklar konusunda şanslı olacaksınız. Özel hayatınız söz konusu olduğunda zaman zaman sizi aldatıcı gelişmeler yaşanabilir Balıklar. Bu durum, gergin ve stresli olmanıza neden olacak. Doğabilecek yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmalısınız. Küslük yaşanmasını istemiyorsanız, dikkatli olun.

Nisan 2015'ten sonra eğitim konularında istediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca zihinsel olarak da çok fazla meşgul olacaksınız. Varsa kardeşleriniz, onlarla da yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa sürecek seyahatler de gündeme gelebilir. İletişim seviyeniz de çok yüksek noktalara erişecek ve kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebileceksiniz. Sözlerinizle ve düşüncelerinizle karşınızdaki kişi veya kişileri fazlasıyla etkileyebilir, proje ve fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Yapacağınız girişimler, yeni ortaklık veya yeni başlangıçlar konusunda size çok fazla fayda sağlayacak.

Yine bu dönem içerisinde önemli yolculuklar yapacaksınız. Hayatınıza renk katacak, keyifli olmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanacak. Her konuda güzel destekler alacaksınız. Uğraşlarınız konusunda önemli girişimler yapmak istiyorsanız, sizin için gerekli olan desteği bu dönem içerisinde alabilirsiniz. Eğitim konusunda adımlar atacak, hayatınıza yeni bilgi akışı sağlayacaksınız. Aldığınız bilgiler daha entelektüel olmanızı sağlayacak. Özellikle iş hayatınızda size fayda sağlayacak bilgilere sahip olacaksınız.

Temmuz 2015'te Satürn ve Jüpiter Balık burcunu yakından etkiliyor olacak. Hedeflerinizi, ideallerinizi, bakış açınızı ve inandıklarınızı sorgulayacaksınız. Bu dönem içerisinde daha da eleştirisel yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Hedeflerinize ve ideallerinize ulaşmak için bazı kişilerle iletişime geçeceksiniz. Sizin için bu kişinin doğru olup olmadığını sürekli olarak sorgulayabilirsiniz. Bu dönem içerisinde yeni bir eğitime başlayabilir, önemli bilgiler edinebilirsiniz. Tüm bunlar, ilerleyen dönemlerde özellikle iş hayatınızda size fazlasıyla fayda sağlayacak.

Jüpiter, 2015 yılında Balık burcu insanlarını daha şanslı kılacak. Talihiniz artıyor ve bu durum iş hayatınıza, çalışma ortamınıza, sağlık durumunuza, ev hayatınıza, özel hayatınıza ve eğitim hayatınıza güzel etkilerde bulunacak. Önemli fırsatlarla karşılaşacak, sahip olduğunuz koşulları daha iyi seviyelere çıkartabileceksiniz. İş değiştirmek ya da yeni bir işe başlamak isteyen Balık burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Başlayacağınız iş, sürekli seyahat etmenizi gerektirecek iş olabilir. İş hayatınız renklenecek ve hayatınızın bu kısmı size çok fazla keyif verecek. İş arkadaşınızla duygusal olarak yakınlaşmanız da söz konusu olabilir. Hem kişisel hem de fiziksel olarak çok fazla gelişim göstereceksiniz.

2015 yılında kilolarınız açısından sorun yaşıyorsanız, diyete başlamak ve bu konuda başarılı olmak için iyi bir dönemdesiniz Balıklar. Siz yine de hızlı bir şekilde kilo almamaya dikkat edin. Zararlı ve bol kalorili yiyeceklerden olabildiğince uzak durun. Yağlı yiyecekler, uzun vadede kalbinizi yorabilir. Spora başlayabilir ve hayatınızı canlandırabilirsiniz. Sağlık sorunu olan Balık burcu insanları, 2015 yılında sorunların ortadan kalkması için tedaviye başlayabilir ve güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Balık burcu, 2015 yılının Ekim ayında yaşanacak tutulmadan güzel etkiler alacak. Finansal açıdan, beklediğinizden de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız her işten, attığınız her adımdan keyif alacaksınız. Kendinize yeni kazanç kapıları açacak, yeni projelerin altına imza atacaksınız. Yinede şunu unutmayın, iş konusunda daha fazla çaba harcayacaksınız. Sorumluluklarınız artabilir ve yeni görevler üstlenebilirsiniz. Aldığınız etkiler sadece maddi anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalar konusunda da olacak.

Ekim 2015'ten sonra ideallerinizi hayata daha rahat geçirebilir, yabancılarla ilişkilerinizi en iyi seviyelere çıkartabilir ve ticarette daha aktif olabilirsiniz. Yöneticilerle aranız da iyi olacak ancak yinede dikkatli olmalısınız. Hayatınızın bazı bölümlerinde değişim yapmak istiyorsanız, memnun kalmadıklarınız hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız, 2015 yılı bunun için harika bir yıl olacak Balıklar. Tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız!