Acil Aşk Aranıyor dizisi izleyicileri merakta bıraktı

Acil Aşk Aranıyor dizisi izleyicileri merakta bıraktı
Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Acil Aşk Aranıyor, hem komik hem de romantik olayların yaşandığı yeni bölümüyle dün akşama damgasını vurdu. Med Yapım imzalı dizi, heyecan dolu sahneleriyle izleyicilerini merakta bıraktı.

Acil Aşk Aranıyor’da dün akşam; Sinan, Nisan’a yaptıklarından dolayı özür dilemek için O’nu yemeğe davet etti. Ancak rahat durmayan Abidin, Hasan’a Nisan ile ilgili büyük bir yalan söyledi. Bu yalan Nisan’ın başına yeni bir dert açtı. Nisan Sinan ile buluşacakken, Hasan ve Abidin’in evine gelmesiyle neye uğradığını şaşırdı.

Nisan Sinan ile buluşmaya gidebilecek mi ? Abidin Nisan’ın başına ne dertler açacak ? Hepsi Acil Aşk Aranıyor’un Pazar akşamı Show TV’de ekrana gelecek yeni bölümünde cevabını bulacak.

Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat), Serkan Öztürk (Malik), Sertan Erkaçan (Abidin),  Sedef Şahin (İpek) ve Emre Yanık (Ali) rol alıyor.