Siemens'in Susuz Temizleyen Çamaşır Makinesi

Siemens'in Susuz Temizleyen Çamaşır Makinesi
Siemens’in sensoFresh özellikli çamaşır makineleri, bir kez kullanılmış çamaşırların ve birkaç saat giyilen giysilerin üstüne nüfuz eden kokuları aktif oksijenle su kullanmadan kolayca temizliyor. Hassas kumaşları da etkili temizleyen SensoFresh teknolojisi sayesinde en sevilen giysiler yıpranmadan uzun süre kullanılabiliyor. Mobil uygulama üzerinden istenilen zamanda ve yerde yıkama programı seçmeye olanak tanıyan Home Connect teknolojisi sayesinde çamaşırlar hazır olduğunda makineniz size anlık bildirim gönderiyor. 16 farklı leke türü için etkili leke çıkarma teknolojisiyle de hayatı kolaylaştıran Siemens WM14U940TR çamaşır makinesi, myFavourite adlı özel hafıza özelliğiyle kullanıcıların favori program kombinasyonlarını kaydetmesini sağlıyor. myTime özelliğiyle de yıkama programının süresi kendi isteğinize göre 20, 30, 40, 50 ya da 60 dakika olarak ayarlanabiliyor.

SensoFresh ile kıyafet seçimi yapmak zorunda kalmadan temizlik yapılabiliyor. Sigara veya mutfak kokularını yıkamadan ortadan kaldırabilir, üstelik hassas ya da yıkanmaz kumaş ayrımı yapmak zorunda bile kalmazsınız. Düşük ısıda hijyenik temizlik ve hijyenik tambur temizleme yapabiliyor. Konu ister koku ister bakteriler olsun, sensoFresh Sistemi ile hassas hatta yıkanmaz kumaşlar bile etkili bir şekilde, nazikçe temizlenebiliyor.

Çamaşır makinesinin tamburunu temizleme programı, çamaşır makinesi tamburunun içinde koku oluşmasını önler. Aktif oksijen, kokuya neden olan bakterilerin birikmesini etkili bir biçimde önleyerek makineyi temiz tutar.

Çamaşır Makinesinin hijyen programı, yüksek sıcaklıklarda yıkanamayan hassas kumaşlar için idealdir. Aktif oksijen sayesinde, çamaşırlar 40°C’ye kadar düşük sıcaklıklarda bile hijyenik ve temiz işlem görür.