Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı evlendi

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı evlendi
Şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı geçtiğimiz hafta Amsterdam’da Türk Konsolosluğu’nda evlendi. Kısa bir süre önce arkadaşlıkları aşka dönen şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı, Amsterdam'da dünya evine girdi. Çiftin arkadaşları arasında düzenlenene nikah törenlerinin görüntüleri ortaya çıktı.

"SONSUZA KADAR EVET"

Yakın dostlarının katıldığı törende, nikahı Türkiye'nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. Ünlü çiftin nikah sırasında çekilen görüntüleri de yayınlandı. Sinan Akçıl, nikahı kıyan Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan'ın sorusuna 'Sonsuza kadar evet' yanıtını verdi.

YAKIN DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Kıratlı, Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan'ın kıydığı nikahta Zeynep Bozyaka imzalı gelinlik, Akçıl ise Mehmet Dudu'nun hazırladığı bir takım elbise giydi. Törende Sinan Akçıl'ın şahitliğini yakın dostları Ercan, Caner ve Ertan Torunoğulları ile menajeri Tülay Özçelik; Burcu Kıratlı'nın şahitliğini ise çocukluk arkadaşları Deniz Bilol ile Sercan Yaşar yaptı.

LÜKS OTELDEN 12 ODA AYIRTTI

Tören için tüm detayları düşünen Akçıl, nikaha katılan yakın dostları için şehrin ünlü otellerinden Hotel De L'europe'da 2 günlüğüne 12 oda ayırttı.